Jak działa Biżuteria i Urządzenia
Bio-energetyczne "Pulsation Pens"?

Człowiek generuje wokoł siebie Bioenergetyczne pole. Jak każdy żywy organizm emanuję oraz posiada w sobie energię. Gdy jest w zdrowiu, energia w ciele przepływa swobodnie i niepohamowanie. Gdy przepływ ten zostaje utrudniony (poprzez np. brak ruchu czy szkodliwe pożywienie) powstają zatory, blokady i obszary stagnacji. Nasze ciało zaczyna chorować. 

 Głównym zadaniem naszych Bioenergetycznych Urządzeń jest przywrócenie naturalnego, swobodnego przepływu energii w ciele. Co skutkuje odblokowaniem energetycznych zatorów i aktywacją procesów zdrowienia i regeneracji.

Biżuteria i Urządzenia Bioenergetyczne Pulsation Pens wzmacniają nasze własne bio-pole, ukierunkowują energię, udrażniają przepływ, odblokowywują energetyczne zatory. Mają działanie wzmacniające i pobudzające naturalny przepływ Energii w organizmie. Ma to przełożenie na lepszą regenerację, zwiększenie poziomu energii, zniwelowanie uczucia przewlekłego zmęczenia, poprawę kondycji psychicznej i fizycznej oraz pogłębienie snu, medytacji, odprężenia i relaksu.

 Produkty Pulsation Pens są wykonane z nano-miedzi (miedzi pokrytej nano-warstwą)oraz minerałów wg Technologii i Alchemii znanej w starożytnym Egipicie oraz połączeniu odkryć Nikola Tesli dotyczących energii generowanych przez miedziane cewki. 

Połączenie Naturalnych Kryształów i Spiralnego oplotu (cewki) z nano-miedzi wzmacnia energetyczne pole minerałów i rozpędza energię co przekłada się na subtelne, prozdrowotne działanie na organizm człowieka. Pulsation Pens wpływa przede wszystkim harmonizująco i pobudzająco na obszary ciała poddane zabiegowi. Energia w ciele zostaje poruszona a wszelkie blokady i zastoje odblokowane. Automatycznie w naszym organizmie aktywowane zostają naturalne procesy zdrowienia i regeneracji. Wszelkie dolegliwości stopniowo ulegają poprawie a kondycja ciała staje się wzmocniona. 

 Biżuteria i Urządzenia Pulsation Pens wpływa balansująco zarówno na otoczenie jak i na użytkownika generując wokół siebie prozdrowotne pole i energetyczny puls. Wprowadza w Naturalny stan Medytacji i odprężenia. Usuwa rownież negatywny wpływ elektro-smogu (wi-fi, urządzenia elektryczne, telefony komórkowe itp.) w przestrzeni. 

Czym jest i jak Powstaje Nano-Miedź?

Nano-copper is copper covered with a nano-layer. It is created as a result of a long-term bathing process in natural mineral salts and alkalis. Nano-copper has amazing properties. It attracts, converts, produces and reflects the electromagnetic field (energy).

Devices before nano layer process

Devices after nano layer process

 

Cząsteczki Nano-miedzi oddziaływują na siebie wzjemnie tworząc w okół siebie przestrzeń, która jest idealnym środowiskiem do przyciągania i przechowywania energii (informacji). W przeciwieństwie do miedzi, gdzie cząsteczki znajdują się ciasno przy sobie.
W urządzeniach Pulsation Pens energia zawarta w Nano-miedzi nasycona jest prozdrowotną, pierwotną informacją soli mineralnych, naturalnych kryształów i intencją twórcy. Przez co wpływa wspierająco, energetyzująco i harmonizująco na jej użytkownika.

Miedź poddana procesowi nałożenia nano-warstwy całkowicie zmienia swoje właściwości. Jej  dobroczynne pole elektromagnetyczne poszerza się  i jest fizycznie odczuwalne przy  stosowaniu. Możemy poczuć namacalne działanie gdy przyłożymy ją do ciała.   Mrowienie, uczucie przyjemnego ciepła,  efekt przyciągania lub odpychania . Uczucie odprężenia lub pobudzenia w zależności od tego czego domaga nasz organizm.

Na filmie możemy zaobersować pomiar potencjału elektrycznego w mV miedzi oraz nano-miedzi. Miedz nie wykazuje żadnych zmian w napięciu elektrycznym. Natomiast w nano-miedzi zmiany i skoki napięcia są zauważalne. Oscyluje między minusem a plusem co swiadczy o tym, że nano-cząsteczki miedzi emitują pole elektromagnetyczne i zachodzi międzi nimi przepływ energii.

Pulsation Pen - Urządzenie
Bio-energetyczne do stymulacji meridianów, punktów refleksologicznych i pobudzania przepływu energii.

Wykonany z naturalnych kryształow oraz miedzi pokrytej nano-warstwą (nano-miedź), która zawiera w sobie prozdrowotny, pierwotny zapis informacji. Spiralny kształt urządzenia rozpędza energię wzmacnia pole minerałów i nadaje jej kierunek.

Pulsation Pen

Crystal Pulsation Pen

Pulsation Pen usprawnia naturalny przepływ energii w ciele, akktywując procesy zdrowienia, regeneracji i oczyszczenia

W Doświadczeniu Pulsation Pen umieszczony jest w szklance wody i poddany jest zamrożeniu. Dzięki ujemnej temperaturze i powolnym zamarzaniu możemy zaobserwować tor przemieszania się pęcherzyków powietrza napędzanych przez energię Pulsation Pen’a.

Sposób użycia Pulsation Pen’a 

Najbardziej uniwersalnym użyciem Pulsation Pen’a jest przyłożenie go do bolących, chorych miejsc na ciele w celu regeneracji i ustąpienia bólu. Świetnie nadaje się również jako bezdotykowa akupunktura do pobudzania punktów refkleksologicznych znajdujących się na dłoniach, stopach i innych częściach ciała. Można nim również energetyzowac i ożywiać wodę oraz pożywienie.

Program stymulacji punktów refleksologicznych dłoni

Pełna sesja stymulacji dłoni składa się z stymulacji wszystkich 20 punktów lewej i prawej dłoni. Każdy punkt stymuluję się minimum 1 min. Nadaje się rownież do niwelowania bólu, stagnacji i energetyzowania obszarów w ciele. Można nim również energetyzowac i ożywiać wodę oraz pożywienie.

Amulet z Naturalnymi kryształami
Urządzenie Bio-energetyczne

Bio-energetyczny Amulet z Naturalnymi kryształami i minerałami wykonany z nano-miedzi to urządzenie, które stymuluje naturalny przepływ energii w organizmie. Szczególnie polecany do wzmacniania, energetyzowania, harmonizowania i oczyszczania centr energetycznych i obszarów na ciele.

Krysztal Górski oraz Ametyst w otoczeniu spiralnej cewki Tesli wzmacnia działanie minerałów, co przeklada się na natychmiastowe odczuwalne fizycznie działanie lecznicze. Wpływa harmonizująco zarówno na otoczenie jak i na użytkownika generując wokół siebie subtelny energetyczny puls. Wprowadza w naturalny stan medytacji i odprężenia.

Biżuteria Bioenergetyczna
Spiral Amulet

Spiralne Amulety z nano-miedzi oraz naturalnych kryształów szczególnie polecane są jako biżuteria codziennego użytku, do subtelnego wzmacniania, energetyzowania i harmonizowania naszego ciała

Shopping Basket
Select your currency
EUR Euro
en_GB