Naturalne Plazmatyczne Kosmetyki

Nasze Naturalne Kosmetyki oraz Wyroby tworzymy z Prozdrowotnej Pasji dla wzmocnienia kondycji skóry naszego ciała , rześkości i witalności. Zależy nam by nasze produkty były bezpieczne, łatwo wchłanialne i konkretne w swoim działaniu.

Każdy produkt powstaje ze świeżozebranych ziół z czystych, dzikich terenów. Tworzymy je w domowym zaciszu w naturalny sposób bez jakichkolwiek ulepszaczy, konserwantów czy chemicznych dodatków.

Dobra kondycja skóry ciała to ważny element Życia w Zdrowiu i Witalności. Skóra to jeden z najważniejszych organów. Gdy jest odpowiednio nawilżona, odżywiona i oczyszczona spełnia wszystkie swoje funkcję i lśni swoim pięknym blaskiem.

Głównym zadaniem naszych produktów jest dogłębna pielęgnacja, wsparcie skóry naszego ciała, odżywienie, wzmocnienie, oczyszczenie, regeneracja i przywrócenie jej do naturalnego stanu bez obciążania zbędnymi, szkodliwymi dodatkami jakie zazwyczaj znajdują się w komercyjnych kosmetykach. Do naszych kosmetyków dodajemy wyłączenie wysokiej jakości olejki eteryczne Doterra oraz Gansy CO2/ZnO

Shopping Cart
Select your currency
EUR Euro
pl_PL