Pulsation Pens

Urządzenia Bioenergetyczne, Różdżki i Amulety
Przywracające Naturalny, Swobodny Przepływ Energii.
Wykonane z Nano-Miedzi i Naturalnych, Surowych Kryształów

Dowiedz się więcej

Czym się zajmujemy?

Tworzymy Bioenergetyczne Różdżki, Amulety i Generatory z Miedzi, Nano-Miedzi i Naturalnych Surowych Kryształów do stymulacji naturalnego przepływu energii w ciele, zmniejszania dolegliwości bólowych oraz stymulacji punktów akupunkturowych/refeksologicznych. Od wielu lat pogłębiamy wiedzę dotyczącą zdrowego, harmonijnego życia w zgodzie z naturą. .

Nasze Urządzenia są połączeniem Technologii z użyciem miedzianych cewek, Keshe oraz Starożytnych Technologii z wykorzystaniem spiralnych kształtów miedzi jak i naszego wieloletniego bioenergetycznego doświadczenia. . Część naszej kreacji jest inspirowana technologią Keshe, ale nie do końca. Nasze urządzenia bioenergetyczne są wyjątkowe pod względem zabezpieczenia nano-warstwy wytworzonej na miedzi przed czynnikami zewnętrznymi. Co sprawia, że nasze dzieła są bezpieczne w użytkowaniu.

Setki naszych zadowolonych klientów odczuwają pozytywne efekty pracy z naszymi urządzeniami. Ich zdrowie oraz kondycja energetyczna ciała się zharmonizowała a naturalny, swobodny przepływ energii w ciele został przywrócony. Nasze Urządzenia tworzymy z miłością i wszelką starannością.

Urządzenia Bioenergetyczne

Bioenergetyczne Amulety

Pulsation Pens Bioenergetyczne Różdżki

Urządzenia Bioenergetyczne

Nowe Pulsation Pen'y już dostępne

10 % rabatu na wszystkie Bioenergetyczne Urządzenia z kodem "PULSATIONPENS".

Plazmatyczne Kosmetyki i Mikstury

Kremy do ciała i twarzy, Tonik - Mgiełki, Błyszczyki do ust i serum z dodatkiem Gansu CO2/ZnO, soli mineralnych, dzikich ziół oraz Olejków Eterycznych DoTerra

Shopping Cart
Select your currency
EUR Euro
pl_PL