Pulsation Pens

Urządzenia Bioenergetyczne, Różdżki i Amulety stworzone w celu pobudzenia naturalnego przepływu energii w organizmie. Wykonane z nano-miedzi, miedzi oraz naturalnych surowych kryształów.

Dowiedz się więcej

Czym się zajmujemy?

Specjalizujemy się w tworzeniu Bioenergetycznych Różdżek, Amuletów i Generatorów z użyciem miedzi, nano-miedzi oraz naturalnych surowych kryształów. Naszym celem jest stymulowanie naturalnego przepływu energii w ciele, redukcja bólu oraz wspomaganie procesów leczenia poprzez aktywację punktów akupunktury.

Nasze kreacje są połączeniem technologi Tesli, technologii Keshe, alchemii egipskich oraz naszej własnej praktyki i lat doświadczeń . Mimo inspiracji technologią Keshe, nasze urządzenia nie są jedynie replikami; są unikalnie zaprojektowane, stosujemy własną alchemiczną kompozycję chroniącą warstwę nano oraz miedź.

Wielu użytkowników mówi o pozytywnych doświadczeniach, wyrażając zadowolenie z namacalnych efektów korzystania i interakcji z naszymi urządzeniami. Wielu odniosło sukces w leczeniu przewlekłych chorób, ciesząc się poprawą zdrowia i ogólnej harmonii. Każde z naszych bioenergetycznych urządzeń jest tworzone z miłością i z myślą o bezpieczeństwie wszystkich użytkowników.

Urządzenia Bioenergetyczne

Bioenergetyczne Amulety

Pulsation Pens Bioenergetyczne Różdżki

Urządzenia Bioenergetyczne

Shopping Cart
Select your currency
EUR Euro
pl_PL